Ponad 30 anonimowych sekretów, których ludzie nie odważyliby się wyznać w prawdziwym życiu

We Won’t Tell if You Don’t

Przyznajmy to, wszyscy mamy sekrety. Nawet najbardziej niewinni z nas mieli moment wstydu lub złamania zasad, o których nie chcą, aby ktokolwiek wiedział. W rzeczywistości, pozornie anielscy ludzie zwykle mają najbardziej soczyste opowieści ze wszystkich! Cóż, ten wątek na Twitterze jest bezpieczną przestrzenią dla internautów, aby opowiedzieli o swoich sekretach – a my dzielimy się nimi ze światem!

Wyjątek od reguły

W 99,9% przypadków porwanie jest czymś złym. Istnieją jednak wyjątki od każdej reguły. W tym konkretnym przypadku, catnapping (łapiesz?) był właściwym posunięciem. Nie akceptujemy nielegalnego zachowania jako takiego… ale też nie, nie akceptujemy działań OP.

Wyjątek od reguły

Prawdę mówiąc, całego tego bałaganu można by uniknąć, gdyby sąsiedzi postępowali zgodnie ze złotą zasadą posiadania zwierzaka – jeśli nie zamierzasz się nim opiekować, kup sobie Tamagotchi.

Drobna zemsta

To naprawdę drobna zemsta i zgadzamy się, że powinna być utrzymywana w tajemnicy. Oczywiście znamy tylko informacje, które zostały tutaj podane, ale zakładając, że ten facet nie zrobił nic strasznego podczas zerwania, OP jest czarnym charakterem tej historii.

Drobna zemsta

Co się stało z prawem ludzi do zakończenia związku? On ma być ukarany za to, że nie chce z nią być?! Zachowaj to w tajemnicy na zawsze, OP, bo ciężko będzie umówić się na drugą randkę z kimkolwiek, kto wie o tej głupocie.

Solidny plan

Uważamy, że OP jest na dobrej drodze. W rzeczywistości możemy nawet zacząć stosować tę praktykę dla siebie. W najlepszym przypadku zostaniemy oszczędzeni podczas nieuniknionego przejęcia przez SI. W najgorszym przypadku, poprawimy nasze podstawowe maniery.

Solidny plan

Tak czy inaczej, widzieliśmy wystarczająco dużo horrorów o technologii, aby wiedzieć, że zawsze najlepiej jest być po dobrej stronie naszych inteligentnych urządzeń, a może nawet rzucić im kilka komplementów – na wszelki wypadek.

Sędzia

To całkiem jasne, że w tym związku rodzinny pies jest ławą przysięgłych, sędzią i katem. Dlaczego inaczej wszyscy mieliby taką obsesję na punkcie zdobycia go po swojej stronie? Ten biedny szczeniak prawdopodobnie chce po prostu wyjść na spacer, a nie brać udział w małżeńskim dramacie!

Sędzia

Z całą powagą jednak, prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem zarówno dla OP, jak i jego żony będzie zaprzestanie tej praktyki. Rozumiemy, że może się to wydawać nieszkodliwe i zabawne, ale obrzucanie partnera wyzwiskami nie jest dobrym nawykiem.