Ponad 30 anonimowych sekretów, których ludzie nie odważyliby się wyznać w prawdziwym życiu

We Won’t Tell if You Don’t

Przyznajmy to, wszyscy mamy sekrety. Nawet najbardziej niewinni z nas mieli moment wstydu lub złamania zasad, o których nie chcą, aby ktokolwiek wiedział. W rzeczywistości, pozornie anielscy ludzie zwykle mają najbardziej soczyste opowieści ze wszystkich! Cóż, ten wątek na Twitterze jest bezpieczną przestrzenią dla internautów, aby opowiedzieli o swoich sekretach – a my dzielimy się nimi ze światem!

Wyjątek od reguły

W 99,9% przypadków porwanie jest czymś złym. Istnieją jednak wyjątki od każdej reguły. W tym konkretnym przypadku, catnapping (łapiesz?) był właściwym posunięciem. Nie akceptujemy nielegalnego zachowania jako takiego… ale też nie, nie akceptujemy działań OP.

Wyjątek od reguły

Prawdę mówiąc, całego tego bałaganu można by uniknąć, gdyby sąsiedzi postępowali zgodnie ze złotą zasadą posiadania zwierzaka – jeśli nie zamierzasz się nim opiekować, kup sobie Tamagotchi.

Drobna zemsta

To naprawdę drobna zemsta i zgadzamy się, że powinna być utrzymywana w tajemnicy. Oczywiście znamy tylko informacje, które zostały tutaj podane, ale zakładając, że ten facet nie zrobił nic strasznego podczas zerwania, OP jest czarnym charakterem tej historii.

Drobna zemsta

Co się stało z prawem ludzi do zakończenia związku? On ma być ukarany za to, że nie chce z nią być?! Zachowaj to w tajemnicy na zawsze, OP, bo ciężko będzie umówić się na drugą randkę z kimkolwiek, kto wie o tej głupocie.

Solidny plan

Uważamy, że OP jest na dobrej drodze. W rzeczywistości możemy nawet zacząć stosować tę praktykę dla siebie. W najlepszym przypadku zostaniemy oszczędzeni podczas nieuniknionego przejęcia przez SI. W najgorszym przypadku, poprawimy nasze podstawowe maniery.

Solidny plan

Tak czy inaczej, widzieliśmy wystarczająco dużo horrorów o technologii, aby wiedzieć, że zawsze najlepiej jest być po dobrej stronie naszych inteligentnych urządzeń, a może nawet rzucić im kilka komplementów – na wszelki wypadek.

Sędzia

To całkiem jasne, że w tym związku rodzinny pies jest ławą przysięgłych, sędzią i katem. Dlaczego inaczej wszyscy mieliby taką obsesję na punkcie zdobycia go po swojej stronie? Ten biedny szczeniak prawdopodobnie chce po prostu wyjść na spacer, a nie brać udział w małżeńskim dramacie!

Sędzia

Z całą powagą jednak, prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem zarówno dla OP, jak i jego żony będzie zaprzestanie tej praktyki. Rozumiemy, że może się to wydawać nieszkodliwe i zabawne, ale obrzucanie partnera wyzwiskami nie jest dobrym nawykiem.

Wypadki się zdarzają

Rozumiemy, OP, wypadki się zdarzają, a to szczerze mówiąc wygląda na cudowną wpadkę! Dla każdego, kto martwi się o OP, nie przeszedłby przez małżeństwo, gdyby naprawdę nie chciał – i na pewno nie pozostałby w nim przez 10 lat!

Wypadki się zdarzają

Czasami ludzie potrzebują dodatkowego impulsu, aby osiągnąć to, czego naprawdę chcą. Wygląda na to, że kolejność otwierania prezentów była dokładnie tym, czego potrzebował ten facet.

Leave it Buried

Czasami zdarza się coś, co nie wymaga żadnego zwerbalizowanego konsensusu ani negocjacji – wszyscy po prostu wiedzą, co robić. OP i jego teść byli świadomi, że aby być częścią tej samej rodziny, będą musieli zabrać ten sekret do grobu.

Leave it Buried

Nie można się z tym pogodzić, nie ma takiej ilości czasu, która pozwoliłaby im się z tego śmiać, ten incydent musi zostać wepchnięty w najgłębsze głębiny ich dusz.

Radio Buddies

Nie jesteśmy do końca pewni, dlaczego OP czuł potrzebę trzymania tego w tajemnicy, ponieważ jest to absolutnie urocze! Nie ma żadnego wstydu w kochaniu swojego futrzaka i chęci czucia się blisko niego. W rzeczywistości uważamy, że to fantastyczny pomysł!

Radio Buddies

Cały ten tweet oznacza, że OP ma pozytywne relacje ze swoim szczeniakiem. Nie mamy wątpliwości, że ten piesek kocha swojego człowieka równie mocno!

On na niej wyrósł

Chociaż to się udało, musimy powiedzieć, że założenie oryginalnego artykułu jest nieco niepokojące. Mówienie “tak” każdemu?! A jeśli to dziwak? Co jeśli są żonaci? A jeśli to Andrew Tate?

He Grew on Her

Najwyraźniej OP miała szczęście i jej mężczyzna nie był żadną z tych rzeczy, ale nadal było to ryzyko. To tylko pokazuje, jak ważne jest danie komuś szansy. Jeśli nie, może cię to ominąć. Z pewnością istnieje szczęśliwy środek między byciem zbyt selektywnym a chęcią umawiania się z kimkolwiek?

Umieszczanie rzeczy w perspektywie

Ten OP wie, co jest naprawdę ważne w życiu i wygląda na to, że ma świetną rutynę, aby się uziemić i spojrzeć na rzeczy z odpowiedniej perspektywy. Wyobrażając sobie go stojącego w pewnej odległości, obserwującego swoje dzieci, przywodzi na myśl anioła stróża.

Putting Things Into Perspective

Jest wystarczająco daleko, aby pozwolić swoim dzieciom na niezależność, ale w pobliżu na wypadek, gdyby był potrzebny. Wspaniałe rodzicielstwo! Czy jest szansa, że chcesz napisać poradnik, OP?

Małe białe kłamstwa

W większości przypadków kłamstwo nie jest rozwiązaniem – zwłaszcza jeśli chodzi o okłamywanie partnera. Jednak koncepcja małych białych kłamstw istnieje nie bez powodu. I nie, nie są one tylko wymówką dla kogoś, kto został złapany na gorącym uczynku.

Małe białe kłamstewka

Chociaż wszyscy jesteśmy za szczerością i otwartością w związku, OP postąpił słusznie. Mamy mają wystarczająco dużo poczucia winy, więc przynajmniej niech ta matka myśli, że była tam na wielkim kamieniu milowym swojego dziecka. Nic złego, nic złego.

Zły pomysł dla wszystkich

Rozumiemy, że OP potrzebuje trochę czasu dla siebie, ale jeśli jego partner dowie się o tym kłamstwie, OP będzie miał o wiele więcej czasu sam na sam, niż kiedykolwiek chciał. Hej, OP – dlaczego po prostu nie wyjaśnisz swojej drugiej połówce, że potrzebujesz trochę czasu dla siebie?

A Bad Idea All Around

Może oni też chcą mieć dzień dla siebie, ale nie mogą go mieć, ponieważ samolubnie wziąłeś dzień dla siebie, podczas gdy oni wypełniają swoje obowiązki. Myślałeś kiedyś o tym, OP?

Nieszkodliwa zemsta

Nieczęsto zdarza się, że ktoś dokonuje idealnej zemsty, ale wygląda na to, że temu OP się to udało. Ich drobna intryga nie wyrządziła żadnej realnej szkody magazynowi, ale sprawiła, że ta osoba poczuła się trochę lepiej.

Nieszkodliwa zemsta

To naprawdę najlepszy sposób na odegranie się na kimś, prawda? W końcu magazyn miał prawo zwolnić pracownika, więc nie powinien zostać ukarany. Ale odrobina głupiego bałaganu z nimi jest całkowicie w porządku, jeśli to jest to, co unosi łódź OP.

Doctor Cupid

To naprawdę powinien być serial telewizyjny – posłuchajcie nas! Nazywałby się Doktor Kupidyn, a jego slogan brzmiałby: “Naprawia złamane kości… i złamane serca!”. Biorąc pod uwagę, jak dobrze romantyczne dramaty medyczne radzą sobie w telewizji, uważamy, że to całkiem dobry pomysł.

Doctor Cupid

A jeśli ktoś chce pójść drogą komediową, wciąż brakuje nam kawałka duszy po tym, jak Scrubs zniknął z anteny. Upewnij się, że uderzysz do nas po tantiemy!

Więc… Powiedz im

Czy OP jest naprawdę takim dzieckiem, że zamierza zrujnować relacje swojej żony ze swoimi przyjaciółmi, zamiast po prostu powiedzieć im, że chce spędzić czas z rodziną? OP powinien być szczęśliwy i dumny, że ma bliskich, z którymi chce być w pobliżu.

Więc… Powiedz im

Zamiast tego rozpowszechnia kłamstwa na temat swojego partnera. Jeśli jego przyjaciele są choćby o uncję bardziej dojrzali niż ten facet, to nie będą mieli problemu z tym, że od czasu do czasu rezygnuje z wieczoru z facetem na rzecz czasu dla rodziny.

Siostrzana miłość

W przeciwieństwie do większości sekretów w tym wątku na Twitterze, ten jest trzymany w tajemnicy z bezinteresownych powodów. Nic dobrego nie wyniknie z tego, że siostra dowie się, że przypadkowo złamała serce swojemu rodzeństwu.

Siostrzana miłość

Nie byłoby też korzystne dla szwagra, gdyby dowiedział się, że źle zrozumiał zaproszenie urodzinowe te wszystkie lata temu. Choć to boli, OP ma rację, zachowując tę tajemnicę. Za to, co jest warte, OP – masz podziw internetu po swojej stronie.

Najwyraźniej tego nie przegapili

Czy zatrzymanie dodatkowych pieniędzy przez OP było moralnie złe? Z pewnością. Czy większość innych ludzi oddałaby je i miałaby na czym oprzeć ten wykład? Prawdopodobnie nie.

Najwyraźniej nie przegapili

Byłoby jedną rzeczą, gdyby ta osoba była zatrudniona w małym sklepie typu mom-and-pop, ale najwyraźniej tak nie było. Biorąc pod uwagę, że nikt nie zauważył ani nie przegapił pieniędzy, zakładamy, że ta firma miała mnóstwo gotówki do stracenia.

Dwie pieczenie na jednym ogniu

OP wydaje się być zarówno wydajny, jak i innowacyjny. Prawdę mówiąc, nie widzimy tu nic złego. Kto wie? Może żona tej osoby lubi przejmować dowodzenie, gdy wychodzą coś zjeść! Być może jest to jej wyznanie, które w pewnym momencie opublikowała na Twitterze.

Dwie pieczenie na jednym ogniu

Na przykład: “Pozwalam mężowi otwierać mi drzwi, gdy wychodzimy. Wydaje się to damskie, ale ja po prostu chcę wejść do restauracji jako pierwsza”. Dla tych, którzy twierdzą, że rycerskość umarła… może po prostu trzeba umówić się z introwertykiem?

Odśwież te przysięgi

Przypomina nam to trochę te wątki na Reddicie, w których ludzie próbują zrozumieć, kto jest palantem w danej sytuacji. Cóż, tutaj wszyscy są palantami. Mąż OP musi odświeżyć część małżeństwa “co moje, to twoje”.

Brush Up on Those Vows

Tymczasem OP musi nauczyć się komunikować ze swoim małżonkiem, zamiast dążyć do brzydkiej zemsty. Krótko mówiąc, wygląda na to, że jest to związek stworzony gdzieś daleko od nieba.

4 minuty i 35 sekund

To jeden z tych momentów, w których chęć nie robienia niczego wymaga więcej pracy niż samo wykonanie zadania. Dlaczego po prostu nie obejrzeć filmów? Możesz stracić naprawdę fajną zawartość!

4 Minuty i 35 Sekund

To powiedziawszy, to naprawdę nikomu nie szkodzi. To tylko głupi, aczkolwiek niepotrzebny hack na życie. Upewnij się tylko, że jest to coś, co Twoi znajomi uznają za zabawne, OP. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz, jest reakcja śmiejącym się emoji na film o jakiejś tragedii.

Frosted Flakes vs. Unfrosted Flakes

Naprawdę nie ma się czym przejmować, OP. Dzieci zwykle nie wyczuwają różnicy między żywnością wysokiej i niskiej jakości w sposób, w jaki robią to dorośli. Oczywiście mówimy w sensie ogólnym, ponieważ niektóre dzieci są bardziej wrażliwe niż inne.

Frosted Flakes vs. Unfrosted Flakes

Większość maluchów nie doceni jednak pięciogwiazdkowej restauracji – prawdopodobnie wolą McDonald’s. Nie martw się więc, że maluchy stracą możliwość zjedzenia fantazyjnych płatków śniadaniowych i zachowaj drogie rzeczy dla siebie.

Oni wiedzą

Niektórym ludziom trudno jest wyrazić swoją miłość do siebie nawzajem i to jest w porządku. Najwyraźniej ta grupa przyjaciół znalazła styl komunikacji, który działa dla nich za pośrednictwem tych grup What’s App. Wszyscy wiemy, że często wyśmiewanie się z siebie nawzajem jest po prostu sposobem na okazywanie uczuć.

They Know

Tak więc wszystkie te obraźliwe żarty w grupie są prawdopodobnie kodem dla “dzięki za bycie tutaj dla mnie” i “zależy mi na tobie”. Nie martw się, OP, nie musisz werbalizować swojej miłości do przyjaciół – oni już wiedzą.

Grinch urodzin

No dalej, OP, włącz się do zabawy! Dlaczego nie świętować kolejnego roku życia? To z pewnością lepsze niż brak możliwości zaznaczenia tego osiągnięcia! Nie ma nic złego w tym, że ta energia nie jest twoją wibracją, o ile nie zrujnujesz jej wszystkim innym.

Grinch urodzin

Sugerujemy jednak wypróbowanie głupkowatych, przesadzonych urodzin. Kto wie? Może ci się to spodobać i staniesz się największym urodzinowym hipermanem ze wszystkich!

Fake it Till You Make It

Uwielbiamy to, ponieważ udowadnia, że naprawdę możesz zrobić wszystko, na co masz ochotę. Nie uważasz, że masz wystarczające kwalifikacje, aby ubiegać się o tę pracę? Jesteś przekonany, że nie ma szans na to, by osoba, na której ci zależy, cię polubiła?

Fake it Till You Make It

Cóż, OP jest żywym dowodem na to, że warto zrobić skok. Być może poniesiesz porażkę, co jest w porządku, i wyciągniesz z niej wnioski. A może przekroczysz wszelkie oczekiwania – w tym własne – i tak po prostu to zrobisz.

Najlepszy szef w historii

Nauczyciel muzyki może nie spełnił swoich marzeń o karierze, ale nie wszystko jest złe. W końcu udało mu się zdobyć tego OP jako swojego szefa! Jak wiemy z historii sukcesu późnego życia, takich jak Sia (która miała swój pierwszy singiel nr 1 w wieku 41 lat) i Leonard Cohen (który wydał “Hallelujah” w wieku 50 lat, 17 lat po nieudanym albumie), nigdy nie jest za późno.

Best Boss Ever

Mamy nadzieję, że ten nauczyciel muzyki stanie się sławnym artystą, o którym marzy. Do tego czasu jednak ma teraz całkiem niezły występ.

Mama wie najlepiej

Czasami tylko najmniejsze przypomnienie o ukochanej osobie, którą dana osoba straciła, może zrobić różnicę. Może noszenie jednej z ich starych koszulek, które powinny być już wyprane, sprawia, że czujesz się bezpiecznie.

Mama wie najlepiej

Albo robienie ich ulubionej kawy rano, nawet jeśli nie lubisz jej smaku, wywołuje uśmiech na twojej twarzy. Cokolwiek to jest, rób to, co musisz, aby czuć się blisko tej osoby – nie ma złego sposobu.

Anioł Stróż

Chcielibyśmy zachęcić OP do poinformowania tego faceta, że inspiruje kogoś swoim codziennym biegiem. Nie mówimy, aby zrobić coś przesadnego lub przerażającego, ale zwykłe pomachanie następnym razem, gdy będzie biegał przy oknie, będzie w porządku.

Anioł Stróż

Z pewnością ten człowiek będzie szczęśliwy wiedząc, że ma na świecie trochę wielbiciela. Pomoże to również OP w ich obowiązkach anioła stróża, ponieważ biegacz będzie wiedział, że powinien ich rozpoznać, gdy będzie przechodził obok.

Co kryje się w nazwie?

Cieszymy się, że OP próbuje zmienić swoje życie i zacząć od nowa. Jednak jego żona ma pełne prawo wiedzieć, z kim się ożeniła. Czas na tego typu rozmowę byłby przed ślubem – wiesz, zanim wybór nazwiska był w ogóle kwestią – ale i tak lepiej późno niż wcale.

What’s in a Name?

Bądź czysty dla tej biednej kobiety, OP. Miejmy nadzieję, że zobaczy, jak wspaniałe jest to, że zmieniłeś się w przestrzegającego prawa mężczyznę, którego zna.

Zatrzymywanie czasu

Ludzie mają różne sztuczki na zatrzymanie czasu. Czasami są one skuteczne, jak robienie zdjęć – mogą wrócić do tego wspomnienia, patrząc na nie. Innym razem jest to mniej skuteczne, jak poddanie się operacji plastycznej. To nie sprawia, że ludzie wyglądają młodziej, tylko sprawia, że wyglądają nienaturalnie.

Zatrzymanie czasu

Decyzja o nieotwieraniu prezentu od ukochanej osoby, która odeszła, jest piękną metodą na zatrzymanie zegara. W ten sposób możesz cieszyć się ekscytacją związaną z niewiedzą, czym jest prezent, tak długo, jak tego potrzebujesz.

Lepiej późno niż wcale

To, ile wiedzy ma dana osoba, nie jest implikacją tego, jak naturalnie jest inteligentna. Wielu ludzi jest inteligentnych, ale nie są wykształceni, z różnych powodów, ale to nie czyni ich mniej bystrymi.

Lepiej późno niż wcale

Z drugiej strony są ludzie, którzy nie są aż tak bystrzy, ale potrafią całkiem dobrze udawać, ponieważ wiedzą wiele rzeczy. Najwyraźniej OP nigdy nie miał okazji nauczyć się wiązać butów. To wszystko, co o nich mówi – że nie zostali nauczeni i nic więcej.

To wygrana, na pewno

Zakładamy, że OP jest nowy w nauczaniu, ponieważ doświadczony profesjonalista wiedziałby, że nigdy nie należy ufać pierdowi. Jeśli jesteś na scenie, przemawiasz publicznie, wstrzymujesz się, dopóki nie skończysz. Nie mamy wątpliwości, że OP wie o tym aż za dobrze.

It’s a Win, for Sure

Jeśli chodzi o wszystkich innych, niech to będzie lekcja. Wielu z nas nauczyło się dziś czegoś nowego. OP musi być świetnym nauczycielem, ponieważ uczy nawet nas!

Nigdy się nie poddawaj

Naprawdę pochwalamy OP za podzielenie się swoją historią ze światem i rozumiemy, dlaczego czuli potrzebę zrobienia tego w tajemnicy. Z jednej strony chcą dać nadzieję innym, którzy mogą zmagać się z trudnościami.

Never Give Up

Z drugiej strony, nie chcą, aby ich córka pewnego dnia natknęła się na tego tweeta i poczuła, że była ciężarem dla swojego rodzica. To, co zrobił OP, było naprawdę najlepszym sposobem na przekazanie inspirującego przesłania, bez niszczenia relacji z dzieckiem. Dobra robota!

Priorytety

Możemy współczuć OP, ale tracą oni możliwość poznania swojego rodzeństwa! Jasne, byłoby ogromnym ciosem uświadomienie sobie, że ktoś, kto nigdy nie był w życiu twojego rodzica, nagle dzieli się z tobą spadkiem.

Priorytety

Jednak czy nie chciałbyś spotkać dawno zaginionego członka swojej rodziny? Nie wspominając o tym, że było to umierające życzenie ojca OP! Przykro mi, OP, ale musisz to wyjaśnić – choć może to być zrozumiałe i trudne.

Puste gniazda

Jeśli dzieci OP są dorosłe, to OP wykonał swoją pracę jako rodzic. Jasne, zawsze miło jest, gdy mama lub tata wspierają i pozwalają swoim dzieciom wrócić do domu w potrzebie, ale nie jest to od nich wymagane.

Empty Nesters

A OP nie mówi, że ich dzieci nie mogą wrócić, mówią tylko, że chcieliby delikatnie zniechęcić do tego – co jest sprawiedliwe. Można nawet argumentować, że nie chcąc, aby twoje dorosłe dzieci mieszkały już z tobą, jest po prostu dobrym rodzicielstwem.

Ciebie też byśmy kopnęli

Um, ok, upewnijmy się, że mamy to proste, OP – jesteś dorosłym dorosłym, zbierającym walkę i mszczącym się na… dziecku. Tak, rozumiemy, dlaczego nie chcesz, aby twoje imię było dołączone do tego tweeta.

We’d Kick You Too

Zgadzamy się, że mama powinna była coś zrobić, ale złość powinna być skierowana na nią, a nie na dziecko. Irytujące jest to, że dziecko zakłóca twój lot, ale to ty jesteś dorosły w tej sytuacji, więc staraj się zachowywać jak dorosły.

Cele pary

To jest absolutnie urocze! Nie tylko jest to całkowity cel pary, ale jest jeszcze bardziej zdrowy, ponieważ żona technicznie nie oszukuje w konkursie. Co więcej, tak samo jak ona rozwija swoją moc mózgu, grając codziennie w Wordle, OP również utrzymuje swój umysł w dobrej kondycji.

Cele pary

Ten oddany mąż musi wymyślić, jak przemycić jakieś przypadkowe słowo do porannej rozmowy typu “jak się spało?”. Nie możemy zdecydować, czyje poranne zadanie jest trudniejsze!

Zaangażowany w kłamstwo

Wszyscy byliśmy w takiej lub innej sytuacji. Jesteśmy złapani w momencie, nie wiemy, co zrobić, wpadamy w panikę i wymyślamy jakieś absurdalne kłamstwo. W tym momencie możemy albo przyznać się do winy i żyć ze wstydem, albo podwoić wysiłki i pozostać przy kłamstwie na zawsze.

Committed to the Lie

Wygląda na to, że OP wybrał to drugie. Zastanawiamy się, czy ktoś faktycznie kupił tę bajkę – a może po prostu uznał, że skoro pościelił sobie łóżko, to powinien się w nim położyć.

Ricky Gervais by się zgodził

Dla tych, którzy nie wiedzą, After Life to fantastyczny serial Netflixa, w którym żona bohatera Ricky’ego Gervaisa umiera, a on zostaje z rodzinnym psem do towarzystwa. Teraz, gdy wszyscy rozumiemy założenie serialu, możemy argumentować, że zamieszanie żony OP jest zrozumiałe.

Ricky Gervais Would Approve

Prawdopodobnie mądrze jest, że ta osoba zgodziła się z założeniem współmałżonka. W końcu ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz, jest płacz na myśl o utracie psa, a jednocześnie kłótnia z żoną.

Nie tak nieszkodliwa zabawa

Możemy zrozumieć, dlaczego OP myśli, że to tylko nieszkodliwa zabawa, ale ludzie tacy jak on są powodem, dla którego nie możemy mieć przyjemnych rzeczy. Zawsze znajdą się tacy palanci, którzy wykorzystają sytuację i zrujnują ją dla wszystkich.

Nie taka nieszkodliwa zabawa

Gdyby każda pojedyncza para małżeńska przez cały czas robiła takie głupoty, restauracje nie byłyby w stanie dawać prawdziwie zaręczonym gołąbkom posiłków za darmo. Miałeś swoją propozycję, OP – teraz zapłać za swój posiłek, tak jak wszyscy inni, i pozwól nowej parze znaleźć się w romantycznym świetle reflektorów.

Nieśmiertelna ryba

Ta kobieta jest albo naprawdę zdezorientowana, jak działają cykle życia ryb, albo wie, że jej dziecko kłamie, ale docenia sentyment. Tak czy inaczej, jesteśmy pewni, że uwielbia swoją, najwyraźniej nieśmiertelną, złotą rybkę.

Nieśmiertelna rybka

Jeśli chodzi o tę mamę, ma ona rybkę-przyjaciółkę na całe życie, która jest z nią na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie, przez te wszystkie lata. I to jest dokładnie ten rodzaj małego białego kłamstwa, które warto powiedzieć!

Odwrócona Karen

Tworzymy nowy termin, aby opisać sytuację, w której ktoś zaczął być Karenem, ale potem zdał sobie sprawę, że się mylił. Nazywa się to Reverse Karen lub Nerak. (Rozumiesz? To Karen pisane wspak!).

Odwrócony Karen

Dobrze, że OP nie miał energii do walki z firmą, od której kupił, w przeciwnym razie znaleźliby się w niezręcznej sytuacji. Wciąż zabawne jest jednak to, że po całym tym czasie bycia słonym z tego powodu, ta osoba zdała sobie sprawę, że przez cały czas była Nerakiem.

Porywacz babci

Mamy wiele pytań dotyczących tej gry. Dlaczego OP uważa, że dobrym pomysłem jest niepotrzebne zatrzymywanie się podczas przewożenia tak ważnego ładunku? Kto kradnie pudełko pełne prochów? I czy ta osoba rzeczywiście żyje w filmie?

Porywacz babci

Naprawdę, ten scenariusz był powtarzany w każdym slapstickowym filmie komediowym. Nie jest to zabawne w fikcji, więc ten facet z pewnością nie musiał tworzyć prawdziwej wersji kliszy zaginionych prochów.

Sprawa zamknięta

Jedna z największych tajemnic naszego dzieciństwa została wreszcie rozwiązana. Czy ktoś jeszcze zawsze zastanawiał się, co działo się z monetami wrzucanymi do fontann? Jesteśmy pewni, że nasi rodzice, którzy dawali nam pieniądze do wyrzucenia, też się nad tym zastanawiali!

Sprawa zamknięta

Podczas gdy dzieci zwykle myślą, że gotówka idzie na coś mistycznego lub cudownego, rzeczywistość nie jest od tego tak daleka. Te monety płacą za rundę napojów dla dorosłych i, w zależności od wybranego napoju, to też może być całkiem magiczne.

Tomato, Tomahto

Ten biedny facet myślał, że będzie mógł ścigać się samochodem, a zamiast tego znalazł się na scenie w sukience i szpilkach! Oczywiście nie ma nic złego w żadnej z tych aktywności, ale nie są one dokładnie wymienne.

Tomato, Tomahto

Niezależnie od tego, który z nich planujesz, nie jesteś tak naprawdę przygotowany, aby zamienić go na inny. Cieszymy się jednak, że miał dobre podejście do całej sprawy. Kto wie? Może zostanie pierwszą drag queen drag racer?!

Syndrom Trumana

Wygląda na to, że ta osoba cierpi na syndrom Trumana, który jest bardzo realnym stanem psychicznym, w którym człowiek wierzy, że całe jego życie jest filmowane, czego doświadcza postać Jima Carreya w The Truman Show.

Truman Syndrome

Oczywiście sam fakt, że ta osoba przyznaje się do tego, sugeruje, że zdaje sobie sprawę, że ten strach nie jest oparty na rzeczywistości. Nie możemy jednak powiedzieć, że ich za to winimy, ten film może zdecydowanie namieszać komuś w głowie na jakiś czas! Miejmy tylko nadzieję, że w najbliższym czasie nie obejrzą Fight Club.

Mniejsze zło

Przykro nam to mówić, ale nie jesteśmy pewni, czy męski kok jest lepszy od łysiny. Prawdopodobnie wszyscy możemy się zgodzić, że ludzie nie powinni być wyśmiewani za aspekty ich wyglądu, których nie mogą kontrolować, a łysina zdecydowanie pasuje do tej kategorii.

Mniejsze zło

Męski kok to jednak nie lada gratka, by stać się obiektem żartów. Może w końcu nadszedł czas, aby rozpuścić włosy, OP, i pozwolić temu plastrowi zaczerpnąć świeżego powietrza!

Savage

Czujemy, że powinniśmy być urażeni zachowaniem tej kobiety, ale tak naprawdę w pewnym sensie je szanujemy. Może chodzi o czystą dzikość, zwłaszcza że nie miała żadnych wyrzutów sumienia. Być może jest to fakt, że tej mamie uszły na sucho jej zbrodnie.

Savage

A może dlatego, że już nie żyje, a złe myślenie o zmarłych wydaje się niewłaściwe. Nie potrafimy wyjaśnić dlaczego, ale w pewnym sensie podziwiamy matkę OP i być może kiedyś weźmiemy przykład z jej książki.

Oh, “Emily” nie pisze się “Emolee?”

Każde zamówienie w Starbucksie, jakie kiedykolwiek złożyliśmy, zaczyna mieć teraz sens. Powód błędnej pisowni imion przez tego pracownika jest dość uczciwy, ale mamy też pewne wyznanie… Klienci Starbucks potajemnie uwielbiają, gdy ich imiona są napisane niepoprawnie, ponieważ jest to przezabawne.

Oh, ‘Emily’ Isn’t Spelled ‘Emolee?’

Daje nam to również pretekst do publikowania zdjęć naszych absurdalnie drogich drinków w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że pisownia “Jennifer” jak “Jenyfurr” jest w rzeczywistości korzystna dla wszystkich.

Poza limitem

Każdy, kto ma futrzane dziecko – lub ludzkie dziecko – może odnieść się do tego dylematu. Rezultat jest zawsze taki sam – kończysz z całą częścią domu, która jest uważana za zbyt ładną do użytku. Niektórzy ludzie mają naczynia, które pozostają w szafce na zawsze, ponieważ nigdy nie było godnego gościa.

Off-Limits

Inni mają cały rząd szafy wypełniony nienoszonymi ubraniami, ponieważ żadne wydarzenie nie było wystarczająco wyszukane. Ta osoba ma całe łóżko, które stoi nieużywane i gdybyśmy byli na jej miejscu, prawdopodobnie zrobilibyśmy to samo.

Ten koleś nie ma wyluzowania

Doceniamy to, że OP nie powinien być zmuszony do znoszenia nieuprzejmych klientów w pracy, ale bawienie się zakładkami ludzi jest bardzo nie na miejscu. Tego typu zachowanie może prowadzić do tego, że klienci będą borykać się z trudnościami finansowymi, jeśli jedzą poza domem z ograniczonym budżetem.

This Dude Has No Chill

Może też doprowadzić do zerwania przyjaźni, gdy ludzie będą się kłócić o to, kto nie zapłacił swojej części. Jesteśmy za tym, aby zwracać uwagę upierdliwym gościom, ale nie wierzymy w mieszanie się w ich pieniądze.

Sekret bujnych loków

Biorąc pod uwagę, jak bardzo ten facet wydaje się kochać swój szampon dla psów, powiedzielibyśmy, że nie ma nic złego w utrzymywaniu farsy. W końcu naprawdę trudno jest nakręcić faceta na produkty do włosów! Po co więc rujnować dobrą rzecz?

Sekret bujnej czupryny

Dopóki człowiek i pies są zdrowi i szczęśliwi, to małe kłamstwo zaniechania nikomu nie zaszkodzi. Chociaż zastanawiamy się, czy kiedykolwiek zauważy, że on i jego szczeniak pachną podejrzanie podobnie.

Nigdy nie zapomni

Cieszymy się, że ten facet był tak pochlebny, ale to naprawdę smutne, że wciąż pamięta komplement na temat swojego kubka do kawy 10 lat później. Cóż, może uznać swoją misję za zakończoną, ponieważ ten post przekonał nas, abyśmy dawali mężczyznom więcej komplementów.

On nigdy nie zapomni

W końcu dlaczego kobiety mają mieć całą zabawę? Normalizujmy oferowanie mężczyznom pochlebstw. Ale kolesie, jeśli mamy to zrobić, musicie zrozumieć, że to tylko prawdziwy komplement, a nie flirt!

Better Safe Than Sorry

Nie do końca możemy się zgodzić z uzasadnieniem tego, ale nawyk jest zdecydowanie dobry. Zalecamy spakowanie dodatkowej pary niezbędnych rzeczy podczas podróży, na wszelki wypadek.

Better Safe Than Sorry

Nigdy nie wiesz, czy twój lot nie opóźni się o dzień, czy nie rozlejesz kawy na swój strój lub czy przypadkowo nie wpadniesz do rzeki. Chodzi o to, że życie jest nieprzewidywalne, więc zawsze dobrze jest mieć pod ręką świeże ubrania.

To zdecydowanie nie tylko ty

Biorąc pod uwagę to, z czym nauczyciele mają do czynienia na co dzień, nie ma absolutnie żadnej możliwości, aby ten OP był jedynym, który potrzebuje czegoś ekstra w swojej porannej kawie. Tak długo, jak nie utrudnia im to wykonywania codziennych obowiązków, dlaczego nie sprawić, by chaos był nieco łatwiejszy do opanowania?

Na pewno nie tylko ty

Dopóki nauczyciele nie będą lepiej opłacani i dobrze traktowani, możemy przynajmniej patrzeć w inną stronę, gdy widzimy, jak wlewają dodatkowe napoje do swoich termosów.

Błąd debiutanta

Niech to będzie lekcja dla nas wszystkich – nigdy, przenigdy nie insynuuj, że możesz zobaczyć, że kobieta jest w ciąży. Pomożemy nawet wszystkim i przejdziemy przez każdy prawdopodobny scenariusz i wydamy werdykt, czy możesz zapytać o ciążę, czy nie.

Błąd debiutanta

Czy jej brzuch się powiększył? Nie pytaj, czy jest w ciąży. Czy ogłosiła, że będzie miała dziecko? Nie zakładaj, że to ona je nosi. Czy ona dosłownie rodzi tuż przed tobą? Może możesz zasugerować, że zauważyłeś, że jest w ciąży. Tylko może.

Trudności techniczne

Niektórzy obawiają się, że technologia stanie się świadoma i przejmie władzę nad światem. Inni twierdzą, że nie ma potrzeby obawiać się powstania SI, ponieważ ludzie są naprawdę dobrzy w wykorzystywaniu technologii do niszczenia samych siebie.

Trudności techniczne

Cóż, wygląda na to, że ten facet jest dość solidnym dowodem na to, że “jesteśmy naszym najgorszym wrogiem”. W przypadku konieczności pójścia na wojnę z robotami, może zgódźmy się wszyscy, jako społeczeństwo, aby trzymać tego gościa z dala od pokoju kontrolnego.

Zemsta najlepiej smakuje na śmierdząco

Musimy powiedzieć, że jesteśmy nieco zdezorientowani, jak ten facet nie zdawał sobie sprawy, że coś jest nie tak z jego wodą po goleniu. Być może myślał, że ma być nieco funky, jak moda z najwyższej półki, a on po prostu nie był wystarczająco wyrafinowany, aby to zrozumieć.

Revenge Is Best Served Smelly

To powiedziawszy, bez względu na to, jak drogi jest produkt lub jaka marka znajduje się na etykiecie, jeśli pachnie jak ludzkie odchody, nie powinieneś go używać. Najwyraźniej temu facetowi brakuje rozsądku – zarówno w kwestii higieny, jak i relacji.

Getting Your Money’s Worth

Cóż, to z pewnością jeden ze sposobów radzenia sobie z niewiernością! Zwykle jesteśmy przeciwni kradzieży, ale domyślamy się, że technicznie nie jest to kradzież, jeśli oboje byli małżeństwem. W końcu powiedzenie mówi: “Co moje, to twoje, a co twoje, to moje”.

Getting Your Money’s Worth

Czy istnieją bardziej dojrzałe sposoby radzenia sobie z sytuacją? Z pewnością. Czy którakolwiek z tych metod okazałaby się równie satysfakcjonująca (zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie)? Wątpimy. Jesteśmy pewni, że ten facet zastanowi się dwa razy, zanim kiedykolwiek ponownie oszuka.

Anioł Stróż My Little Pony

To wcale nie jest głupie, a OP nie powinien czuć nawet najmniejszego wstydu. Wręcz przeciwnie, to wyznanie jest niesamowicie słodkie i uważamy, że ten rodzic powinien nadal zarabiać monety My Little Pony tak długo, jak pomaga mu to czuć się związanym ze zmarłą córką.

Anioł Stróż My Little Pony

Nie ma dobrego ani złego sposobu na żałobę lub pamięć o ukochanej osobie. Tak trzymaj, OP, upewnij się, że konto My Little Pony kwitnie!

30+ śmiesznych rzeczy, które ludzie słyszeli podczas snu

Opowieści o zasypianiu

Kiedy zasypiasz, jest to czas, w którym twoje ciało odpoczywa i ładuje się. Jednak nie wszyscy wczołgują się do łóżka, by stać się cichą, nieruchomą bryłą, dopóki rano nie obudzi ich budzik. Podobnie jak wiele osób, wszyscy ci drzemiący mieli zwyczaj mówienia przez sen – a ich przyjaciele, partnerzy i członkowie rodziny po prostu musieli podzielić się tym, co usłyszeli.

Urocze Gobliny

Prawdopodobnie słyszałeś bajkę lub dwie z udziałem goblinów. Koncepcja ich obecności we śnie nie jest więc zbyt odległa, prawda?

Urocze Gobliny

Ten mężulek wyraźnie śnił o tych małych chłopcach tej szczególnej nocy, a jego żona usłyszała komentarz, gdy spał. Poradził jej, by nie ufała goblinom, bo są na to zbyt podstępne. Jednak nie mógł też pozwolić im biegać po brudnym terenie.

Nie musisz taki być!

Sny są dzikie, a rzeczy, które wymyślasz we śnie, często nie mają sensu. Jest to jeszcze bardziej prawdziwe, jeśli chodzi o sny małych dzieci.

Nie musisz taki być!

Ten maluch miał bardzo przerażający koszmar. Dobrą wiadomością jest to, że w prawdziwym życiu naprawdę nie ma zagrożenia, że zamieni się w kurczaka. Mamy nadzieję, że ktoś zapewnił ją, że nic jej nie grozi.

Czy to wszystko?

Są pewne rzeczy, które, nawet jeśli jesteś przyzwyczajony do tego, że twój partner mówi przez sen, nadal będą cię przerażać, gdy zdarzą się nagle w środku nocy.

Czy to wszystko?

Bez względu na to, jak bardzo jesteś przyzwyczajony do mówienia przez sen, ktoś ryczący ci w twarz prawdopodobnie by cię przestraszył. W rzeczywistości mąż tej OP nawet się obudził, robiąc to. Jego wytłumaczenie było tak niedorzeczne, że jedyne, co mogli zrobić, to śmiać się z całej sytuacji.

Aktywność paranormalna

Jeśli widziałeś film Paranormal Activity, prawdopodobnie pamiętasz główną bohaterkę, która wpatrywała się w swojego męża… godzinami. Ta osoba miała podobne doświadczenie ze swoim partnerem.

Aktywność paranormalna

Zamiast rozmawiać przez sen, była to niesamowicie denerwująca cisza połączona z otwartym spojrzeniem, które sprawiło, że Mark poczuł się trochę zdenerwowany. Prawdopodobnie my też bylibyśmy tym nieco przerażeni. Spojrzenie bez słów jest o wiele bardziej przerażające niż jakakolwiek zabawna rzecz, którą do tej pory słyszeliśmy.

Wezwij księdza

Jeśli włączysz jakikolwiek horror z duchami lub demonami, prawdopodobnie zobaczysz scenę, w której dziecko staje się trochę zbyt dziwne ze swoimi “wyimaginowanymi przyjaciółmi”. Możemy sobie tylko wyobrazić, gdybyś obudził się w takiej scenie w prawdziwym życiu.

Wezwij księdza

Chociaż partner OP jest nieco starszy, aby mieć wyimaginowanych przyjaciół, prawdopodobnie chcielibyśmy wierzyć, że to właśnie z nim rozmawiał, kiedy powiedział coś tak przerażającego. Może najlepiej po prostu to wyśmiać, prawda?

Poznajemy się

Kiedy po raz pierwszy zaczynasz nocować u kogoś, prawdopodobnie nie wiesz jeszcze o jego nawykach związanych ze snem. Często pytanie “Czy mówisz przez sen?” nie pojawia się na liście pytań na pierwszej randce. Więc możesz nauczyć się czegoś nowego, gdy zostaniesz na noc.

Poznajemy się

Na przykład, możesz dowiedzieć się, że twój nowy partner ma naprawdę dość tego całego chleba – przynajmniej w swoich snach. Jeszcze zabawniejsze jest to, że według Jenny, jej partner nie pamięta, by coś takiego miało miejsce!

Ktoś ma wielkie plany

Często nie masz na myśli rzeczy, które mówisz, kiedy śpisz. Nierzadko można usłyszeć kogoś, kto mówi przez sen, a to, co mówi, nie ma sensu. Ta osoba złapała się z pomocą dyktafonu.

Ktoś ma wielkie plany

Wygląda na to, że było kilka rzeczy do wyboru, jeśli chodzi o to nagranie łapiące sen, ale coś tak złożonego po prostu musiało zostać udostępnione. Musimy powiedzieć, że ten plan jest dość przerażający.

To nic nie wyjaśnia!

Nie tylko we śnie miewasz zabawne i kreatywne sny. Niektóre sny wymagają natychmiastowego działania, jeśli chcesz uciec przed niebezpieczeństwem, które wymyśliłeś tej nocy.

To nic nie wyjaśnia!

Na przykład, jeśli masz do czynienia ze smokiem we śnie, możesz nie mieć dla niego najmilszych słów. Ta kobieta w ogóle nie miała czasu na słowa. Od razu przystąpiła do działania, by pokonać smoka. Jedynym problemem było to, że faktycznie wycelowała swój atak w tę osobę… która nie jest smokiem.

Czy jesteś głodny?

Chodzenie spać głodnym to jedna z tych rzeczy, które nie są zbyt wygodne. Nie wspominając już o tym, że możesz być głodny także we śnie, więc nie masz nawet chwili wytchnienia!

Czy jesteś głodny?

Jednak bez względu na to, jak niewinne jest pytanie takie jak – “Czy będzie bufet?” – tak naprawdę chodzi o dostawę. Samo pytanie nie jest przerażające, ale gdybyś obudził się, gdy twój partner nagle wykrzykuje to pytanie o drugiej nad ranem, prawdopodobnie też wyskoczyłbyś ze skóry.

Poświęć czas na darowiznę

Finansowanie sztuki to poważna sprawa. W końcu mogą one mieć realny wpływ nie tylko na studentów i aktorów, ale na każdego, młodego lub starszego.

Poświęć czas na darowiznę

Żona tej osoby była bardzo zaniepokojona, słysząc, jak jej mąż wzywa pomocy podczas snu. Jednak następująca linijka sprawiła, że było to bardziej komiczne niż przerażające. Przynajmniej wiemy, że bardzo zależy mu na finansowaniu lokalnego teatru.

Taki mały

Jeśli przychodzisz do łóżka późno, możesz mieć szansę zobaczyć, co robi twój partner podczas snu. Kiedy OP wczołgał się do łóżka, mógł prawie obudzić swojego partnera głośnym śmiechem.

Taki mały

Zgadujemy, że ich partner ma rację – myszy mają małe dłonie. Zastanawiamy się, czy to pisk ich wystraszył, czy może już śnili o myszach i ich małych dłoniach.

Niech ktoś mu pomoże

Kiedy lunatykujesz i błąkasz się po domu, czasami robisz naprawdę dziwne rzeczy. Nie są one szkodliwe, są po prostu bardzo mylące.

Niech ktoś mu pomoże

Ta żona była bardziej niż trochę zdezorientowana, widząc, jak jej mąż otwiera i zamyka rolety. Oczywiście zapytała więc, co dokładnie robi. Jak się okazało, mąż nie znał odpowiedzi na to pytanie – i z pewnością nie miał pojęcia, dlaczego powierzono mu to bezsensowne zadanie!

W zabawie

Jeśli robisz coś wystarczająco często, w zasadzie możesz to robić we śnie. Ten facet był tak zajęty jako kelner, że mógł użyć tego wyrażenia całkiem dosłownie.

W zabawie

Ta użytkowniczka Twittera tak się do tego przyzwyczaiła, że pomyślała, że przyłączy się do zabawy. Zamiast słuchać, jak jej chłopak przyjmuje zamówienia, dorzuciła do tego kilka skarg klientów. Wygląda na to, że dobrze poradził sobie z niespodzianką, będąc nieprzytomnym.

Ok, ała

Są pewne rzeczy, które mogą naprawdę podbudować poczucie własnej wartości, takie jak zmiana wyglądu lub duże osiągnięcie. Są też rzeczy, które mogą zniszczyć poczucie własnej wartości.

Ok, ała

Niedopuszczalne jest, aby twój partner podkopywał twoją samoocenę. Jednak możemy chcieć dać temu facetowi przerwę, biorąc pod uwagę, że był całkowicie i całkowicie śpiący, kiedy to zrobił. Mimo to, bycie wygwizdanym zajęłoby minutę, aby naprawdę się pogodzić.

Tak myślisz?

Czasami możesz podzielić się czymś zupełnie nowym, gdy zaczynasz mówić przez sen. Słyszeliśmy już jeden plan zastąpienia pracowników Aldi dinozaurami!

Tak myślisz?

Chociaż ta dziewczyna bardzo chciała podzielić się czymś ze swoim partnerem, tak naprawdę nie miała nic nowego do powiedzenia. Zamiast tego chciała go tylko obudzić, aby dać mu znać, że nadszedł czas, aby iść spać… właśnie teraz. Tak, pracował nad tym.

Ktoś nadchodzi

Czasami nasze zainteresowania trafiają do naszych snów. Zastanawiamy się, czy ta osoba w ogóle interesowała się krykietem, czy po prostu zajął się nim we śnie. Nie była to jednak jedyna rzecz, o którą się martwił.

Ktoś nadchodzi

Wyglądało na to, że spieszył się, aby upewnić się, że zostało wystarczająco dużo kruszonek dla wszystkich. Zgadzamy się z Judith – trudno byłoby zasnąć po usłyszeniu, że jest “za późno” i że “już po ciebie idą…”.

To potężna pralka

Kiedy kończą ci się czyste ubrania, nie masz innego wyjścia, jak wrzucić do pralki jeden lub pięć wsadów i wykreślić pranie z listy rzeczy do zrobienia tego dnia.

To potężna pralka

Przyjaciel tej osoby miał jednak nowy pomysł na to, jak wykorzystać tę pralkę. W tym właśnie tkwi problem! Przez cały ten czas praliśmy nasze ubrania, podczas gdy tak naprawdę powinniśmy używać pralki, aby spełnić wszystkie nasze życzenia.

Kochanie, co to znaczy?

Czasami, gdy leżysz w łóżku ze swoim partnerem, możesz być zaskoczony i zdezorientowany rzeczami, które mówi lub robi podczas snu. Jest kilka rzeczy, które twój partner może powiedzieć, a które mogą cię zaskoczyć.

Kochanie, co to znaczy?

To jest jeden z tych, który naprawdę musiałbyś poświęcić sekundę, aby dowiedzieć się, co to znaczy, a nawet wtedy prawdopodobnie po prostu się poddasz i zapiszesz to jako senne mamrotanie. Jesteśmy pewni, że kot też był trochę zaskoczony!

Nie jest

Niektóre rzeczy mogłyby cię obudzić. Samodzielnie poruszająca się część ciała jest tak rzadka, że oczywiście może wywołać zdziwienie. Ta osoba była tak zaskoczona, że założyła, że musi śnić.

Nie jest

Gdy próbowali ponownie zasnąć, poczuli to ponownie. Wtedy zauważyli, że ich żona faktycznie trzyma jedzenie i krąży nim w powietrzu. Jej przekonanie, że było to ramię, również niczego nie wyjaśniało.

Dużo się dzieje

Istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić podczas snu, a które sprawią, że partner, z którym dzielisz łóżko, będzie się zastanawiał, o czym dokładnie śnisz.

Dużo się dzieje

Ta osoba słyszała wiele od swojego byłego partnera podczas snu i zebrała dla nas kilka swoich ulubionych. Chociaż cieszymy się, że chciał chronić tę osobę przed przerażającym mężczyzną, bez tej rzeczywistości jest to po prostu przerażające.

Co się stało?

Kiedy ktoś dużo śni, może robić coś więcej niż tylko rozmawiać z tobą lub mamrotać jakieś bzdury. Ten człowiek też był w ruchu. Oczywiście doprowadziło to do tego, że kilka razy Dorothy musiała go obudzić, aby przestał.

Co się stało?

Nikt nie chce być kopany podczas snu – więc większość ludzi obudziłaby swojego partnera po czymś takim. Wciąż zaspany, ten facet nie mógł powstrzymać się od zastanawiania się, dlaczego OP musiał go obudzić, zanim zobaczył, jak zakończyła się gra.

Powodując panikę

Niektóre rzeczy naprawdę zaskoczyłyby każdego rodzica. Nawet jeśli wiesz, że twoje dziecko mówi przez sen, mrożący krew w żyłach krzyk z pewnością sprawi, że pobiegniesz do jego pokoju.

Powoduje panikę

Dokładnie tego doświadczył ten rodzic, gdy pobiegł do sypialni, aby zobaczyć, co się dzieje. Jak się okazało, problem przypominał bardziej coś z filmu Disneya niż rzeczywistą sytuację awaryjną, ale to dziecko potraktowało to naprawdę poważnie.

Chyba nie

Niektóre momenty dnia są przeznaczone na relaks. Kiedy czytasz wieczorem w łóżku, a twój mąż szczęśliwie śpi obok ciebie, nie spodziewasz się niczego niespodziewanego.

Chyba nie

Wydawało się jednak, że ten mąż jest aktywnym marzycielem. Jego nagły, delikatny uścisk wystarczył, by rozśmieszyć tę osobę, ale to późniejszy komentarz sprawił, że był to naprawdę komediowy moment.

Niegrzeczne przebudzenie

Jeśli latałeś samolotami w ramach swojego zawodu, to ma sens, że możesz o nich śnić, nawet jeśli jesteś już na emeryturze.

Niegrzeczne przebudzenie

To ten sam pomysł, co fakt, że nie musisz chodzić do szkoły w ciągu ostatnich kilku tygodni, aby mieć przerażający sen o zapomnianej kombinacji szafek. Jeśli jednak zapomnisz kombinacji do szafki, możesz zostać zatrzymany w śnie. Jeśli masz zły sen jako pilot, wszyscy muszą się ewakuować.

Niektórzy zmęczeni partnerzy

Jeśli śpisz z aktywnym śniącym każdej nocy, może się okazać, że dziwne i zabawne rzeczy, które ciągle się zdarzają, nie pozwalają ci zasnąć bardziej, niż byś się spodziewał.

Niektórzy zmęczeni partnerzy

Możemy sobie tylko wyobrazić, jak bardzo byłbyś zmęczony, gdybyś miał tyle historii o dzikich nocnych przygodach. Ten OP został zepchnięty z łóżka, uwięziony w kołdrze i reklamował świetną ofertę na materiały biurowe po tym, jak jego partner zasnął.

Nie można tego przegapić

Ostatnią rzeczą, którą chcesz sobie uświadomić, gdy budzisz się rano, jest to, że miałeś obudzić się kilka godzin wcześniej.

Nie można tego przegapić

Spóźnianie się nie jest niczym przyjemnym, ale myślenie o spóźnieniu w środku nocy może naprawdę zakłócić sen. Panika związana z tą pobudką polegała na tym, że przegapili wszystkie rodzaje chleba, których mogli spróbować na spotkaniu, na które się spóźnili. Zastanawiamy się, ile rodzajów chleba potrafił wymienić podczas snu.

Potrzebne będą jakieś instrukcje

Jak widzieliśmy, rzeczy, które ludzie mówią we śnie, nie zawsze mają sens. Innymi słowy, w takiej sytuacji możesz nie uzyskać odpowiedzi na swoje dalsze pytania.

Potrzebne będą jakieś instrukcje

Kiedy ta osoba została nakłoniona przez swojego śpiącego małżonka do “zastawienia pułapki na burrito”, była prawdopodobnie jeszcze bardziej zdezorientowana niż ty teraz, kiedy to czytasz. Nawet do dziś oboje chcieliby wiedzieć, o co prosił.

On chce tylko dostarczać pocztę

Niektórym zawodom trudno coś zarzucić. Listonosze i listonoszki, którzy przynoszą ci pocztę, po prostu robią coś pomocnego, aby wszystko działało.

On chce tylko dostarczać pocztę

W związku z tym niewiele osób ma problem z listonoszem. Zastanawiamy się, czy ten facet ma jakiś szczególny problem ze swoim lokalnym listonoszem w prawdziwym życiu – czy też listonosz po prostu stał się czarnym charakterem w jego śnie.

Gdzie on jest?!

Często wiesz, co jest w twojej sypialni, kiedy idziesz spać i często jest tak samo, kiedy się budzisz. W przeciwnym razie możesz mieć pewne pytania. Są pewne rzeczy, które można zignorować.

Gdzie on jest!

Na przykład, jeśli twój partner mamrotał o prasowaniu ziemniaków, możesz po prostu wyśmiać go i iść spać. Gdyby nalegał, że Thomas the Tank Engine był w twoim pokoju, nawet jako zabawka dla dzieci, prawdopodobnie przeraziłoby cię to nieco bardziej.

W środku czegoś!

Niektóre rzeczy są po prostu frustrujące, niezależnie od tego, kiedy i jak się je robi. Czy kiedykolwiek próbowałeś złożyć mebel IKEA bez utraty cierpliwości?

W środku czegoś!

Krzyk frustracji brata OP sprawił, że osoba ta zastanawiała się, co się dzieje. Jak się okazało, miał on do czynienia z własnym kryzysem meblowym. Może nadszedł czas, aby po prostu wrócić do snu.

Przekąski o północy

Słuchaj, wszyscy jesteśmy trochę głodni w nocy. W końcu termin “przekąska o północy” istnieje nie bez powodu.

Przekąski o północy

Mimo to, Sarah była nieco zaskoczona, widząc ten popis swojego syna podczas snu. Pomimo faktu, że mama zdecydowała, że nie może jeść chipsów tak późno w nocy, ten mały dzieciak miał inne plany. Może jedna paczka chipsów to dla niego nie za dużo, skoro tak się uparł!

Współczucie i frustracje

Rozmawialiśmy już o tym, jak możesz zacząć wykonywać swoją pracę lub obowiązki szkolne we śnie. Nie jest to zbyt spokojna noc.

Współczucie i frustracje

Anthony jest muzykiem, ale jego partnerka nie. Możemy więc zrozumieć, dlaczego był tak zaskoczony, gdy jego partner zaczął krzyczeć o muzyce. Najwyraźniej muzycy też go nie słuchali.

Niemiła niespodzianka

Kiedy dzielisz z kimś sypialnię, słyszysz wiele rzeczy, które dzieją się podczas snu współlokatora. W końcu wciąż słychać ich rozmowy po drugiej stronie pokoju.

Niemiła niespodzianka

Nie wyobrażamy sobie obudzić się i usłyszeć, że współlokator znalazł rękę w swoim łóżku. Zanim jednak zrobiło się zbyt krwawo, ten OP zdał sobie sprawę, że jego współlokator spał, a ta dziwna ręka w jego łóżku była jego własną ręką – była po prostu zdrętwiała.

Zabierz go ode mnie!

Kiedy mówisz i poruszasz się we śnie, może to zostać pogorszone przez nieprzyjemny sen lub koszmar. Dodatkowo, wszyscy inni również zostaną wciągnięci w ten sen.

Zabierz go ode mnie!

Ta osoba śniła o psie, który nie był tak miękki i puszysty. W rzeczywistości udało mu się wywołać reakcję walki lub ucieczki, ale prawdziwy odbiorca wcale nie był psem. Wygląda na to, że nie przeżyje tego w najbliższym czasie.

Stawanie w obronie żony

Niektóre sny stawiają cię w sytuacjach, w których musisz podjąć działanie. Nie zawsze jest to działanie we własnym imieniu.

Stawanie w obronie żony

Śniąc, że ktoś lekceważy jego żonę, ten facet zamachnął się na winowajcę. Jedynym problemem jest to, że zamachnął się również w prawdziwym życiu i we śnie udało mu się uderzyć żonę w nos. To byłoby co najmniej niegrzeczne przebudzenie.

Przyjazny ogień

Jak widzieliśmy, są chwile, w których sny mogą sprawić, że będziesz walczył naprawdę i możesz złapać kogoś w krzyżowy ogień.

Przyjazny ogień

Dobrą wiadomością jest to, że ta osoba nie skrzywdziła nikogo innego. Niestety, sami nie byli całkowicie bezpieczni. Zamiast pokonać włamywacza, który przyszedł po jej rzeczy w świecie snów, osoba ta została ze złamanym palcem u nogi w wyniku swoich heroicznych wysiłków.

Wiele przypadkowych rzeczy

Jeśli dużo się poruszasz lub mówisz przez sen, możesz być w stanie nauczyć się kilku sztuczek, aby tego uniknąć. Ta osoba zauważyła, że ma dziwniejsze sny w całkowitej ciemności. Aby tego uniknąć, stara się mieć włączone światło.

Wiele przypadkowych rzeczy

Jeśli jednak mieli dziwny sen, mieli tendencję nie tylko do mówienia, ale także do poruszania się. Twój współlokator robiący to w środku nocy na pewno by cię przestraszył, ale nie brzmi to tak, jakby inne dziwne zdarzenia miały miejsce, odkąd OP zaczął spać przy włączonym świetle.

Hej, jestem głodny

Rozmawialiśmy już o tym, jak głodny możesz być w nocy. To czas, kiedy jesteś zrelaksowany i prawdopodobnie minęło już trochę czasu od kolacji, prawda?

Hej, jestem głodny

Z drugiej strony, kto nie jest podekscytowany stosem wspaniałego jedzenia czekającego przed nim? Ta osoba była tak podekscytowana, że musiała obudzić swoją ówczesną dziewczynę, aby poinformować ją o ekscytujących wiadomościach.

Nie tylko śmieci

Wszyscy słyszeliśmy powiedzenie, że “śmieci jednego człowieka są skarbem innego”. Są jednak rzeczy, których w ogóle nie powinno się wyrzucać.

Nie tylko śmieci

Na przykład, naprawdę nie ma powodu, aby kiedykolwiek umieszczać osobę w koszu na śmieci. Rozumiemy, dlaczego ten mężczyzna był tak zdenerwowany, że ktoś próbował umieścić go w koszu na śmieci! Nie ma to związku, ale wydaje się, że jego akcent mógł się nieco zmienić podczas żądania.

Nie czas

Czasami, kiedy zasiadasz do oglądania filmu, czujesz się tak komfortowo, że odpływasz już po kilku minutach.

Nie czas

Ta OP nie do końca zasnęła podczas filmu. W rzeczywistości po prostu spała tak, jak zwykle, gdy jej partner obudził ją dość szorstko, aby powiedzieć jej, aby obejrzała resztę filmu… który nie był odtwarzany.

Dobra, Niegrzeczny

Jeśli śpisz w nocy, prawdopodobnie chcesz mieć szansę przespać całą noc, chyba że wydarzy się coś naprawdę ważnego. Kiedy żona tej osoby potrząsnęła nim, był pewien, że coś musi się dziać.

Dobra, Niegrzeczny

Jak się okazało, sprawdzała tylko, czy się obudził, aby mogła go znokautować, zanim sama wróci do snu. To sprawiło, że naprawdę zastanawiałeś się, o czym śnił twój partner.

Trzymanie ich na palcach

Jeśli dzielisz pokój z kimś, kto mówi przez sen, prawdopodobnie usłyszysz kilka rzeczy, które sprawią, że będziesz się zastanawiać.

Trzymanie ich na palcach

Ten OP naprawdę trzymał swoją żonę na palcach w nocy. W rzeczywistości ma ona do opowiedzenia kilka historii o rzeczach, które jej małżonek powiedział i zrobił w nocy. Wygląda na to, że było tu wiele różnych nocnych opowieści.

Coś nowego każdej nocy

Rozmowa przez sen nie zawsze jest ulicą jednokierunkową. Niektórym udaje się zdać sobie sprawę z obecności drugiej osoby i prowadzić pełną konwersację.

Coś nowego każdej nocy

Amelia jest przyzwyczajona do różnych nocnych rozmów ze swoim partnerem. Pytania są wystarczająco zabawne, by wywołać chichot. Wrażenie Seana Connery’ego jest jednym z tych, które chcielibyśmy usłyszeć.

Trochę groźne

Wielu ludzi mówi kompletne bzdury przez sen. Nie oznacza to jednak, że kiedy słyszysz, co mówią, nie masz kilku pytań.

Trochę groźne

Na przykład, o czym marzyła ta osoba – i dlaczego dokładnie nie potrzebowała wszystkich spadochronów? Można by mieć nadzieję, że gdyby każdy w samolocie miał spadochron, to wszystkie zostałyby wykorzystane. Może to tylko dodatek, a nie przypadek, że ktoś został pominięty.